Philips Avent Isis Borstschelpen 4 SCF157/02
Niet beschikbaar
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Philips Avent Borstschelpen SCF157/02, 6 stuks
Om je tepels te beschermen tegen schuren en om overtollige moedermelk op te vangen
Ventilatieopeningen voor goede luchtcirculatie, bescherming en herstelling van tepelkloven
Plaats de borstschelpen op je tepel in je bh
| CNK | 1563717 |
|---|---|
| Organisaties | Bomedys |
| Merken | Avent |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 94 mm |
| Diepte | 157 mm |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |